19 lis 2011

I need him.

"Bo przecież każdy potrzebuję mieć kogoś obok. Kogoś, kto będzie, kiedy inni znikną, kto pomoże mi wstać albo spadnie razem ze mną. Kogoś, kto nie boi się być za blisko. Kto będzie czuły do bólu. Bez obietnic, sztucznych uczuć i nazywania wszystkiego na siłę."


"Kiedy wodór jest miłością, a chlor zazdrością, zawsze znajdzie się jakaś nadtleniona woda, która postanowi wszystko zobojętnić."

"Kiedyś pytałeś, co to znaczy „tęsknić za Tobą”. W przybliżeniu to taka hybryda zamyślenia, marzenia, muzyki, wdzięczności za to, że to czuję, radości z tego, że jesteś i fal ciepła w okolicach serca."

"Nagle tak cicho zrobiło się w moim świecie bez Ciebie..."
"Bez Ciebie dzisiejsze wzruszenia są tylko martwym naskórkiem dawnych uniesień."

"Już wiem, że upadek marzeń boli bardziej niż sny, po których nie ma słońca, a pora roku nigdy nie będzie odpowiednia, aby spokojnie odtwarzać historie pełne pocałunków i pragnień, które odeszły..."

PS. Wiem, że ten post niewiele ma wspólnego z tematyką bloga. I być może w ogóle nie powinien się tutaj pojawić. Wybaczcie... Po prostu bywają w życiu takie chwile, że człowiek przestaję wierzyć... Trzymajcie kciuki. Żeby się ułożyło. Jakoś.

35 komentarzy:

 1. Ułoży się. Jesteś młoda wszystko przed Tobą, głowa do góry. Poza tym z doświadczenia mogę Ci powiedziec, że na NICH świat się nie kończy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystko będzie dobrze :) wiem, że to brzmi banalnie, ale trzeba w to wierzyć. Trzymaj się ciepło :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Półtora roku temu przechodziłam przez podobny okres (nie wiem przez co przechodzisz, ale te cytaty przypominają mi to, jak się czułam - podejrzewam, że sytuacja podobna, tyle że u mnie nie miało prawa się ułożyć) i wtedy przyszedł ON :) Od tej pory wierzę, że nie ma czegoś takiego jak "niemożliwe".

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzę, że nie tylko w moim życiu się nie układa.. Wiem dokładnie co czujesz, bo choć jestem sporo młodsza od Ciebie, przechodziłam i chyba nadal przechodzę to samo. Wiem jak jest Ci ciężko, najlepiej będzie jak nie będziesz sama, bądź chociaż z przyjaciółką, siostrą, mamą i po prostu się wypłacz. Wszystko się ułoży, potrzeba tylko czasu. :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystko się ułoży zobaczysz :)
  Wieczorem wszystko wydaje się końcem świata, jednak gdy wstaniemy rano to okazuje się, że wcale nie jest tak źle :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Trzymaj się, będzie dobrze. "Raz na wozie, raz pod wozem"- uszy do góry :)

  OdpowiedzUsuń
 7. oj tam, lubię takie odskocznie na blogach, piękne zdjęcia i ujmujące cytaty, pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 8. Dobrze wiem, co czujesz. Miesiąc temu mój świat też się zawalił. Trzymaj się przyjaciół, wszystko będzie dobrze:*

  OdpowiedzUsuń
 9. mi się również wszystko zawaliło :( ale próbuję cieszyć się z najmniejszych miłych rzeczy, sytuacji które się zdarzają, bo inaczej to bym się wykończyła.

  OdpowiedzUsuń
 10. Trzymam kciuki i post cudowny. Połowę sobie przepisałam :*

  OdpowiedzUsuń
 11. Ułoży się zobaczysz, potrzeba tylko czasu :)!

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie mamy Ci czego wybaczać :) Potrzeba czasu ale po każdej burzy wychodzi słońce i u ciebie też
  na pewno tak będzie :*

  OdpowiedzUsuń
 13. Na pewno wszystko się ułoży - trzymam kciuki :)

  OdpowiedzUsuń
 14. 3mam kciuki z całych sił!

  OdpowiedzUsuń
 15. a ułoży się na pewno, każda z nas to chyba przechodziła i uczyniło nas to tylko silniejszymi kobietkami :P
  trzymaj się ! :)

  OdpowiedzUsuń
 16. trzymamy kciuki. Na pewno się ułoży, dasz radę!

  OdpowiedzUsuń
 17. nie przestawaj walczyć :) zawsze jest sens :) zawsze jest sens robić coś w życiu, nawet nie dla kogoś...ale dla samej siebie :) aby kiedyś usiąść i być dumnym z tego kim się jest i co się robi ;-) ludzie jak ludzie, jeszcze nie jedna osoba kopnie Cię w tyłek, inwestuj tylko w siebie ;) bądź swoją osobistą egoistką i panią swojego życia, wtedy wszystko nabierze sensu!:) czerp z życia jak najwięcej, uświadom sobie, że drugiego takiego dnia o tej godzinie nie będzie, świat mknie do przodu i nie wiadomo czy jutro nadal będziemy żyć... szkoda czasu, trzeba korzystać :) ściskam mocno!

  OdpowiedzUsuń
 18. trzymamy kciuki! pamiętaj, po każdej burzy wychodzi słońce :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Ułoży się kochana, na pewno! Tymczasem pamiętaj, że masz również Przyjaciół. To też bliskie osoby. Będzie dobrze :*

  OdpowiedzUsuń
 20. Trzymaj się kochana ! ;*******

  OdpowiedzUsuń
 21. Ułoży się, zawsze się układa, inaczej ludzie by wyginęli ;) Wiem, że bywa ciężko, sama jestem w niesamowicie zagmatwanej sytuacji uczuciowej, ale życie płynie dalej i nie można (choć to łatwo się mówi trudniej wykonuje) zadręczać się myślami, tylko na przekór wszystkiemu uśmiechać i iść dalej...

  OdpowiedzUsuń
 22. Uszka do góry słonko! pamietaj że po każdej burzy wschodzi słońce!

  OdpowiedzUsuń
 23. Może jeszcze nie wszystko stracone? Trzeba mieć nadzieje, jeśli jest realna. Jeśli nie, to trzeba zacisnąć pośladki, podnieść głowę do góry i zacząć wszystko na nowo. Czasami taki kop jest potrzebny, żeby zacząć życie od nowa... Trzymaj się!

  OdpowiedzUsuń
 24. Obserwuję i zapraszam do mnie :)
  kawaii-doll-kawaii-doll.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 25. Wszystko dzieje się po coś :)

  OdpowiedzUsuń
 26. Trzymamy.
  A post piękny, jak dla mnie mogłabyś dodawać więcej takich... Oczywiście już w bardziej optymistycznych okolicznościach. Oby nadeszły jak najszybciej!
  Laura

  OdpowiedzUsuń
 27. witam

  zapraszam na konkurs do wygrania sukienki z japanstyle i nie tylko (do wyboru na portalowym butiku) zasady konkursu na topModeo.pl dla zalogowanych a wystarczy tylko się zalagować nic nie tracisz a wiele możesz zyskać -> ekstra ciuchy na sylwestra sama wybierasz sie nagrodę lub wymieniasz ją na kasę www.topModeo.pl

  (jest to nowy portal który w ramach otwarcia oferuje konkurs i wspaniałe nagrody) na topModeo.pl możesz dodawać zdjęcia, filmy, rozmawiać na czacie, forum, hydeparku, dodawać ogłoszenia (kupię, wymienię, sprzedam) i wiele innych ciekawych mozliwości.. zapraszam

  ps. współpracujemy również z blogami w razie chęci współpracy proszę o kontakt (na portalu w zakładce kontakt)

  OdpowiedzUsuń
 28. jeśli mocno wierzysz że będzie dobrze to nie może być inaczej. z doświadczenia wiem, że wiara czyni cuda. trzymaj się :*

  OdpowiedzUsuń
 29. Uśmiechnij się kobietko:)
  A na wszelkie problemy najlepsza jest szczera rozmowa:) Czasem jest trudno rozmawiać,ale zawsze działa...:)
  Powodzenia:)

  OdpowiedzUsuń
 30. W tej chwili pewnie myślisz, że to niemożliwe ale na pewno wszystko się ułoży :) Z każdej sytuacji jest wyjście, a trudne chwile nas bardzo wzmacniają, trzymaj się :*

  OdpowiedzUsuń
 31. Trzymaj się:* Będzie dobrze, z czasem:*

  OdpowiedzUsuń

Z góry dziękuję za każdy komentarz!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...